Home / تعليم / Zyrtari i AAK-së e krahason Vjosa Osmanin me Linda Morinen

Zyrtari i AAK-së e krahason Vjosa Osmanin me Linda Morinen

Ish zëvendësministri i Ministrisë së Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinorë nga radhët e AAK-së, Besim Demi, përmes një statusi në rrjetin social Facebook e ka krahasuar kryetaren e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, me këngëtaren e cila është bërë virale në rrjete sociale me videot e saj Linda Morina.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *