Home / تعليم / Artjola Toska E Humbi Njeriun Më Të Shtrenjtë Pak Orë Para Se Te Kendote Ne Koncertit

Artjola Toska E Humbi Njeriun Më Të Shtrenjtë Pak Orë Para Se Te Kendote Ne Koncertit

Jeta ne kete bote eshte e tille dhe njeriu eshte krijese e forte qe ne raste te tilla behet i forte.Sot në familjen e këngëtares së njohur të muzikës popullore Artiola Toskës është ne nje dite ndryshe pasi ka humbur babain e tyre.Këngëtarja ka humbur babain e saj per shkak te moshesh.Zoti e befte nga banoret e parajses dhe i dhente durim qe ta kalojne…Per me shum ndiqeni videon duke klikuar tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *